0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa od 199 zł

Formy płatności

Przelewy 24

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.

PayPal

Płatności wykonywane za pośrednictwem serwisu PayPal (dla posiadaczy kont PayPal oraz właścicieli kart płatniczych Visa, Mastercard i American Express).

Visa/MasterCard

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24 oraz Paypal. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL. 

Akceptowane karty przez serwis PayPal to: VISA, MASTERCARD i AMERICAN EXPRESS.
Karty płatnicze obsługiwane przez Przelewy24 to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB oraz POLCARD

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze przesyłki. Opcja obowiązuje dla zamówień na max. kwotę 3000 zł.